Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

II Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», 2-3.04.2020 р., м.Київ

Від Четвер, 2. Квітень 2020 -  10:00
До П’ятниця, 3. Квітень 2020 - 17:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у 2-й Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», яка відбудеться 2-3 квітня 2020 р. у Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за адресою: м. Київ, пр. Перемоги, 37.

Міжнародна науково-практична конференція

Конференція розрахована на керівників та провідних фахівців бібліотек, інформаційних, освітніх та соціокультурних установ.

Організатори конференції: Науково-технічна бібліотека Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського та ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Реєстрація участі – до 1 березня 2020 року за посиланням

Реєстраційний внесок: 400 грн. (член/партнер УБА), 450 грн./15 євро (не член/ не партнер УБА). Проїзд, проживання та харчування оплачуються учасниками. Оргкомітет надає допомогу в бронюванні готелю та оформленні офіційних листів-запрошень.

Для включення Вашої доповіді чи виступу до програми конференції та/або збірника матеріалів необхідно надіслати матеріали до 10 лютого 2020 року на адресу: conference@library.kpi.ua. Умови опублікування доповідей та виступів у збірнику матеріалів науково-практичної конференції (електронне видання) – на сайті.

Детальна інформація в інформаційному листі.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum