Грант FCIL Schaffer для щорічної зустрічі Американської асоціації юридичних бібліотек (AALL). Заявки приймаються до 14 лютого 2020 року

П’ятниця, 14.02.2020 10:00 - 17:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує членів УБА, які працюють з правовою інформацією, розглянути грантову пропозицію на участь у щорічній зустрічі Американської асоціації юридичних бібліотек, яка відбудеться 11-14 липня 2020 р. у Новому Орлеані, штат Луїзіана, США.

aallannual2020home-550x309

Американська асоціація юридичних бібліотек (AALL) є некомерційною освітньою організацією, з більш ніж 5000 членів по всій країні. Місія Асоціації полягає у підвищенні цінності юридичних бібліотек для юридичних і громадських спільнот, сприянні професіям з бібліотечного права і забезпеченні лідерства в галузі правової інформації та інформаційної політики.

Грант FCIL Schaffer для щорічної зустрічі Американської асоціації юридичних бібліотек покриває оплату реєстраційного внеску на щорічну зустріч AALL та дотацію мінімум у розмірі 3 000 доларів США, за рахунок чого можна сплатити проживання, транспортні витрати, харчування та інші організаційні витрати.

Кандидат повинен бути бібліотекарем в юридичній бібліотеці чи іншим професіоналом, який працює у галузі правової інформації, на даний момент працює у іншій країні, ніж США, і відповідає за організацію, збереження та надання правової інформації. Кінцевий термін подачі заявок - п’ятниця, 14 лютого 2020 року.

Повну інформацію про грант FCIL Schaffer, а також просту форму заявки можна знайти на веб-сайті.

Контактна особа: Hunter D Whaley, HWhaley@law.columbia.edu.

Комітет грантів Schaffer чекає на Ваші заявки.

Назад