Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Грант FCIL Schaffer для щорічної зустрічі Американської асоціації юридичних бібліотек (AALL). Заявки приймаються до 14 лютого 2020 року

П’ятниця, 14. Лютий 2020 10:00 - 17:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує членів УБА, які працюють з правовою інформацією, розглянути грантову пропозицію на участь у щорічній зустрічі Американської асоціації юридичних бібліотек, яка відбудеться 11-14 липня 2020 р. у Новому Орлеані, штат Луїзіана, США.

aallannual2020home-550x309

Американська асоціація юридичних бібліотек (AALL) є некомерційною освітньою організацією, з більш ніж 5000 членів по всій країні. Місія Асоціації полягає у підвищенні цінності юридичних бібліотек для юридичних і громадських спільнот, сприянні професіям з бібліотечного права і забезпеченні лідерства в галузі правової інформації та інформаційної політики.

Грант FCIL Schaffer для щорічної зустрічі Американської асоціації юридичних бібліотек покриває оплату реєстраційного внеску на щорічну зустріч AALL та дотацію мінімум у розмірі 3 000 доларів США, за рахунок чого можна сплатити проживання, транспортні витрати, харчування та інші організаційні витрати.

Кандидат повинен бути бібліотекарем в юридичній бібліотеці чи іншим професіоналом, який працює у галузі правової інформації, на даний момент працює у іншій країні, ніж США, і відповідає за організацію, збереження та надання правової інформації. Кінцевий термін подачі заявок - п’ятниця, 14 лютого 2020 року.

Повну інформацію про грант FCIL Schaffer, а також просту форму заявки можна знайти на веб-сайті.

Контактна особа: Hunter D Whaley, HWhaley@law.columbia.edu.

Комітет грантів Schaffer чекає на Ваші заявки.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum