IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті», 28 вересня 2018 р., м. Київ

П’ятниця, 28.09.2018 09:00 - 17:00

Українська бібліотечна асоціація запрошує відвідати IV Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті», що відбудеться 28 вересня 2018 р. у м. Київ.

Мета конференції: обговорення результатів досліджень студентів з актуальних проблем книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, архівознавства, інформаційної діяльності та суміжних галузей знань.

Організатори Конференції:

  • Міністерство освіти і науки України
  • Київський університет імені Бориса Грінченка
  • Інститут журналістики
  • Кафедра бібліотекознавства та інформології
  • Українська бібліотечна асоціація

Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б.

До участі у IV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції запрошуються студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України різних рівнів акредитації, які активно займаються науковими дослідженнями з книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, архівознавства, інформаційної діяльності та суміжних галузей знань.

Секції: «Бібліотекознавство і бібліографознавство», «Інформаційна та архівна справа», «Книгознавство, видавнича справа та книгорозповсюдження».

Мова конференції: українська.

Для участі в роботі IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції потрібно надіслати до організаційного комітету заадресою v.soshynska@kubg.edu.ua до 15 вересня 2018 р. такі документи:

  1. реєстраційну форму учасника конференції;
  2. тези доповіді за підписом наукового керівника;
  3. електронний варіант тез.

Детальна інформація та супровідні документи тут.

Назад