ХІХ Всеукраїнська виставка-форум "Українська книга на Одещині", 18-20.05.2018

Від: П’ятниця, 18.05.2018 -  10:00
До: Неділя, 20.05.2018 - 17:00

18 – 20 травня 2018 року Міністерство культури України, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів і Одеська національна наукова бібліотека за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, Української бібліотечної асоціації проводять XIX Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Основна мета заходу - збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, утвердження в суспільстві престижу української книги, створення сприятливих умов для видання та популяризації української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, поповнення бібліотек Південного регіону новими виданнями, розповсюдження книг серед читачів, виховання культури читання та любові до української мови на кращих зразках вітчизняної літератури, підтримка молодих письменників і поетів.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр інформаційно-рекламних і фахових заходів: презентації книжок та видавничих проектів, літературні зустрічі, «круглий стіл» з актуальних питань популяризації книги й читання та поповнення бібліотек новими вітчизняними виданнями, дискусійна студія, видавничі майданчики, майстер-класи, автограф- сесії, промоакції, учасниками яких будуть керівники провідних видавництв і .видавничих організацій, письменники, ілюстратори, літературознавці та мистецтвознавці, бібліотечні фахівці.

Планується проведення конкурсу виданих на теренах України книжок «Краща книга виставки-форуму 2018 року». Переможців конкурсу буде відзначено дипломами та подяками Оргкомітету. Програма XIX Всеукраїнської виставки-форуму передбачає проведення традиційного виїзного свята української книги в одному з районів Одеської області та благодійну акцію – передачу книг сільським бібліотекам Одещини. Будуть також відзначені видавництва, які впродовж багатьох років беруть активну участь у виставці-форумі.

Запрошуємо фахівців бібліотечної галузі, представників читацької громади, видавців, книгорозповсюджувачів взяти участь у цьогорічній виставці-форумі «Українська книга на Одещині»!

 

Деталі про захід читайте тут.

Назад