Інвестиційний ярмарок культурних та креативних індустрій, 30-31 березня 2018 р., м.Львів

Від: П’ятниця, 30.03.2018 -  09:00
До: Субота, 31.03.2018 - 18:00

Центр культурного менеджменту у межах проекту «Містки громадської активності» за підтримки Європейського Союзу запрошує взяти участь в Інвестиційній ярмарці культурних та креативних індустрій, що відбудеться у Львові 30-31 березня 2018 року. Захід об’єднає спеціалістів та підприємців зі сфери креативної економіки, які зможуть представити свої бізнес-проекти, познайомитись із потенційними партнерами, а також знайти можливості для розвитку свого бізнесу.

Окрім того, під час події підприємці з числа вимушених переселенців презентуватимуть свої бізнес-проекти. За результатами Ярмарки найкращі проекти отримають фінансову та іншу підтримку.

27972013 743451195848765 3749153208233310662 n

У програмі заходу:

- нетворкінг для підприємців, фахівців із креативних індустрій та організацій, які займаються підтримкою бізнесу;

- презентації успішних бізнес-проектів у сфері культурних та креативних індустрій;

- обговорення можливостей у сфері ККІ.

Участь у заході - безкоштовна. Відбір учасників та доповідачів здійснюється на конкурсних умовах та на основі заповненої реєстраційної форми. Зареєструватись можна за посиланням.

Дедлайн для реєстрації - 5 березня. Апліканти отримають відповіді 9 березня.

Нагадаємо, що у межах проекту «Містки громадської активності» за підтримки ЄС вже відбулось три форуми із культурних та креативних індустрій у м. Дніпро. Заходи об’єднали більше 500 учасників зі всієї України, які мали можливість презентувати свої проекти та знайти однодумців для розвитку бізнесу. Також протягом 2016-2017 рр. організатори проекту провели семінари із розвитку бізнесу у сфері культурних та креативних індустрій для внутрішньо переміщених осіб.

Щодо інформаційного та іншого партнерства організатори просять звертатись за електронною адресою info@kultura.org.ua.

Натисніть тут, щоб ознайомитись із попередньою програмою заходу.

Учасникам із інших міст будуть компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування під час Інвестиційної ярмарки.

Стежте за новинами заходу на сторінці події у Фейсбук.

Довідка:

Культурні та креативні індустрії - це створення, виробництво та комерціалізація творчих змістів, які є нематеріальними і культурними за своєю природою. До цієї сфери відносять театральні та образотворчі види мистецтва, кінематограф, телебачення й радіо, музика, видавнича справа, комп’ютерні ігри, нові медіа, архітектура, дизайн, мода, реклама та інше.

Інвестиційна ярмарка культурних та креативних індустрій - компонент проекту «Містки громадської активності». Проект фінансують Європейський Союз, Національний фонд підтримки демократії США та Польсько-Американський Фонд Свободи. Проект реалізують громадська організація «Центр культурного менеджменту» (Львів) у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).

Тривалість проекту – з червня 2016 року до травня 2018 року. Дворічний проект спрямований, щоб налагодити партнерство між активними громадянами з різних регіонів, а також підтримати людей, що постраждали від конфлікту на сході України. Дізнатись більше про проект можна на веб-сайті – www.bridges.org.ua.

Назад