Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

V Зимова школа молодих бібліотекарів УБА, 12-15 лютого 2018 р., Івано-Франківська обл.

Від Понеділок, 12. Лютий 2018 -  09:00
До Четвер, 15. Лютий 2018 - 20:00

Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурсний набір бажаючих для участі у роботі V Зимової школи молодих бібліотекарів УБА, що буде проходити з 12 по 15 лютого 2018 р. в с. Бабин, Косівський р-н, Івано-Франківська область (простір «Хата Майстерня»).

Головна мета Школи – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію.

Банер

У V Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА на Вас чекають:

- огляд культурних ініціатив Івано-Франківська, відвідування Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва та Коломийської районної бібліотеки;

- корисні та цікаві тренінги з найактуальніших тем, а саме: інформаційна грамотність для бібліотекарів, мобільні технології в обслуговуванні користувачів, критичне мислення, event-managment, SMM-managementта інші;

- знайомство з найактивнішими молодими бібліотекарями України, тімбілдінг;

- креативний простір, можливості командної роботи і відпочинку, гарний настрій, зимовий відпочинок.

Організатори:

Молодіжна секція УБА (Бояринова О.Є., Вірстюк М.М.).

Навчання, проживання та харчування учасників буде організоване в Хаті-Майстерні.

Хата-Майстерня - це місце для особливих заходів. Це простір для творчих резиденцій, освітніх та культурних заходів, особливих нестандартних святкувань та вільного самовираження, де можна вільно думати, говорити та творити. Це простір, в якому можна одночасно бути з іншими, з собою та з природою.

Організаційний внесок учасника Школи складає 1600 грн., за рахунок якого буде сплачено проживання та харчування учасників, трансфер з Івано-Франківська до місця навчання та проживання. УБА компенсує організаційні витрати (оренда конференц-залу, роздаткові матеріали та канцтовари тощо). Пропонуємо регіональним відділенням УБА підтримати принаймні одного молодого бібліотекаря регіону та компенсувати організаційний внесок за рахунок коштів відділення.

Проїзд до Івано-Франківська та у зворотному напрямі учасник сплачує самостійно.

Учасниками Школи можуть стати молоді бібліотекарі з усієї України, що відповідають наступним вимогам:

- вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на січень 2018 р.;

- бажання отримати нові знання і працювати креативно;

- підтвердження наміру у майбутньому активно працювати в УБА та Молодіжній секції, виконати домашнє завдання від організаторів школи, яке передбачає написання статті або фоторепортажу про свою участь у цьому заході та розміщення його в одному з українських ЗМІ.

Анкету на участь у Школі заповнюйте тут до 10.01.2018 р.

Максимальна кількість учасників - 20 членів УБА, відібраних за конкурсом анкет.

Перевага буде надаватись активним членам Молодіжної секції УБА, а також учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки (з додаванням листа підтримки у довільній формі). Лист-підтримки надсилайте на info@ula.org.ua.

Учасники, відібрані для участі у V Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА, будуть повідомлені про перемогу у конкурсі особисто.

Довідки за тел.: (044) 383-14-32, е-mail: info@ula.org.ua

Контактна особа: Бояринова Оксана.

Назад

instruction

fakeNews Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum