Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Форум «Креативні індустрії для активного життя», 7 - 8 червня 2017 р, м.Дніпро

Від Середа, 7. Червень 2017 -  10:00
До Четвер, 8. Червень 2017 - 18:00

Запрошуємо взяти участь у Форумі «Креативні індустрії для активного життя», що вібудеться 7 - 8 червня 2017 року у м.Дніпро. Форум проводиться в рамках проекту «Містки громадської активності» за фінансування ЄС.

Програма події охоплює тематичні напрямки: спорт, туризм, активний відпочинок, реабілітація людей з інвалідністю, організація міського середовища, технології транспорту, зв’язку та інші напрямки, які допомагають людям відчувати себе активними членами суспільства і сприяють мобільності в широкому сенсі.

unnamed

Учасники: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури, спортивні функціонери, представники профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій, інвестори.

Запрошуємо спікерів, яким є що сказати, поділитись своїм досвідом в сфері креативних індустрій і надихнути учасників.

Запрошуємо авторів проектів взяти участь у форумі і представити свої ініціативи!

Участь у форумі безкоштовна. Для 100 спікерів та авторів проектів, що будуть відібрані на основі заповнених реєстраційних форм, організатори також оплачують проїзд і проживання.

Іншим учасникам буде запропоновано самостійно покрити витрати, пов'язані з участю в події.

Реєстрація триває до 25 травня 2017 року. Відібрані учасники отримають підтвердження участі та детальну інформацію щодо логістики не пізніше 30 травня 2017 року.

Деталі та реєстрація на сайті події http://cif.in.ua/.

Долучайтесь до сторінки форуму на Facebook.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum