Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Всеукраїнська конференція “Сучасна безперервна бібліотечно-інформаційна освіта: нові вимоги” відбудеться з 18 по 21 березня 2014 р., смт.Славське, Львівська обл.

П’ятниця, 7. Березень 2014 13:24 - 00:00

За проектом Головного тренінгового центру для бібліотекарів (ГТЦ) 18-21.03.2014 р. у смт. Славське Львівської області відбудеться Всеукраїнська конференції для тренерів та координаторів тренінгових центрів (ТЦ), директорів ОУНБ «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: нові вимоги».

Усіх, хто був зареєстрований для участі у Конференції просимо підтвердити свою заявку (або повідомити про іншого учасника від бібліотеки) і надіслати листа у довільній формі на адресу yakhim@ukr.net  Ярославі Хіміч до 14 березня 2013 року.

 Оновлену програму Конференції дивіться тут.

Нагадуємо, що за проектом ГТЦ сплачує усі витрати з перебування учасників Конференції у смт. Славське – проживання, харчування, оренда конференц-залів, роздаткові матеріали тощо. Учасники  сплачують витрати на проїзд.

Також подовжена реєстрація для всіх бажаючих взяти участь у Конференції за умови сплати благодійного пожертвування на рахунок УБА у розмірі 2 800 грн. Реєстраційний внесок покриває проживання, харчування, організаційні витрати, роздаткові матеріали та підготовку сертифікатів. Проїзд до місця проведення Конференції учасник сплачує самостійно.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum