Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

ІІІ міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», 24 травня -01 червня 2013 р., м.Київ

П’ятниця, 17. Травень 2013 10:35 - 23:59

З 24 травня по 1 червня 2013 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" (вул. Лаврська,12) у Києві відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" — наймасштабніша книжкова виставка в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво.

Мета Книжкового Арсеналу — популяризувати читання, сприяти діалогу між читачами і фахівцями щодо того, чим є сучасна книга, посилити взаємозв’язок літератури з мистецтвом, підтримати інтелектуальні та мистецькі видання, культуру публікації в Україні шляхом освітніх подій і міжнародного обміну.

В межах фестивалю на 10 майданчиках у Мистецькому Арсеналі відбудеться понад 200 подій. Книжковий Арсенал 2013 відвідають непересічні письменники, які представлятимуть свої нові книги, переклади  українською, а також літературні діячі, митці й музиканти із Франції, Австрії, Швейцарії, Німеччини, Польщі, Чехії, Росії , США та інших країн.

Програму Фестивалю дивіться тут.

Українська бібліотечна асоціація буде представлена серед учасників Фестивалю, матиме стенд (№ С22) та 28 травня 2013 р. організовує такий захід:

14:00 – 15:00 Зала 1. Бібліотеки у соціальному медійному середовищі.

Лектор - Якушко Тетяна Олексіївна, заступник директора Державної бібліотеки України для юнацтва.

Попередня реєстрація на захід УБА обов’язкова (в іншому випадку вхід на фестиваль та захід буде платним).

Для реєстрації просимо надати наступні дані: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

Ваші  заявки надсилайте на електронну адресу u_b_a@ukr.net або телефонуйте за номером +38 (044) 383-14-32.

Контактна особа: Бояринова Оксана

Вхід на Фестиваль цього року платний.  Для всіх відвідувачів розроблено широку програму лояльності:

Дорослий - 20 грн.

Пільговий (студенти, пенсіонери) - 10 грн.

Абонемент на всі дні фестивалю - 50 грн.

У будні з 11.00 до 14.00 - вхід безкоштовний,

У понеділок 27.05  - вхід безкоштовний.

Для дітей вхід завжди безкоштовний!

Музейним працівникам, членам Спілки художників, військовослужбовцям строкової служби, інвалідам 1,2 групи - безкоштовно (за наявності посвідчення).

Для літературних критиків, письменників і поетів вхід безкоштовний за умови акредитації, надіславши своє ім'я і прізвище, з поміткою «Автор» на адресуbookarsenal.2013@gmail.com.

Також читачі можуть зареєструватися для безкоштовного входу, надіславши свої ім'я і прізвище, контактні дані, дати та назви подій, які бажає відвідати, із поміткою «Активний читач» на адресу expo@artarsenal.gov.ua.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum