Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Всеукраїнська конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: нові вимоги»: враження учасників

Понеділок, 18. Березень 2013 13:56 - 00:00

З 26 лютого по 1 березня 2013 р. за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» пройшла Всеукраїнська конференція «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: нові вимоги», організована УБА, яка зібрала бібліотечних тренерів зі всієї України. Така конференція відбулась вже втретє і цього разу серед учасників був не лише тренерський склад, а й інші наші колеги, в т.ч. з Білорусі.

Насичена та професійно корисна програма конференції мала як усталені (пленарне та секційні засідання), так і інтерактивні формати, як наприклад, Банк тренерських ідей, акція «Бібліотечна фотосушка» (кожен тренер привіз із собою декілька цікавих фотографій на тему «Моя бібліотека» та «Наш РТЦ»), акція збирання і передачі книг від учасників для бібліотеки смт. Славське.

Традиційним творчим завданням для учасників конференції  стало створення відео, цього разу навчального відео для кожного з 5-ти модулів, що викладаються в РТЦ. Результати цієї роботи Ви можете переглянути тут.

Аудиторія цьогорічної конференції значно розширилася за рахунок читачів тві-репортажів, які робили самі учасники.

Фотоматеріали дивіться тут.

Презентації учасників конференції дивіться в розділі "Навчальні матеріали семінарів та тренінгів" (тільки для членів УБА).

До зустрічі в Славсько-2014!

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum