Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Міжнародна конференція бібліотечних тренерів «Тренінгова діяльність в публічній бібліотеці = креативність, інновації та сталий розвиток», 10-12 грудня 2012, Румунія

Середа, 19. Грудень 2012 17:34 - 00:00

Понад 100 бібліотечних тренерів з 7-ми країн (Болгарія, Ботсвана, Молдова, Польща, Румунія, США, Україна) 10-12 грудня ц.р. обмінювались досвідом на Міжнародній конференції бібліотечних тренерів «Тренінгова діяльність в публічній бібліотеці = креативність, інновації та сталий розвиток».

Україну на цьому міжнародному форумі представляли тренери Головного тренінгового  центру для бібліотекарів проф. В.Загуменна, доц. Я.Сошинська та керівник відділу розвитку організаційної спроможності програми «Бібліоміст» Я.Титаренко.

Учасники конференції обговорювали зміст навчальних програм, тренінгові методики, досягнуті результати та історії успіху бібліотекарів і користувачів. Корисними були бліц-тренінги, на яких йшлося про необхідні для тренера знання та навички, моделювалися ситуації зі «складними» слухачами, визначалися потреби аудиторії у тематиці тренінгів. Окрема сесія була присвячена онлайновим сервісам для навчання бібліотекарів від некомерційної програми WebJunction (www.webjunction.org) та методиці проведення вебінарів.

Румунські колеги також організували «Ярмарок ідей», на якому представили кращі проекти бібліотек зі співпраці з громадою та з надання нових бібліотечних послуг.

Додаткову інформацію про конференцію, матеріали презентацій та фото див. тут (англійська, румунська мова).

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum