Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

V Форум молодих бібліотекарів Луганщини «Книга. Молодь. Інтелект», 17-20 вересня 2012 р., м.Луганськ

Четвер, 12. Липень 2012 12:06 - 00:00

17-20 вересня 2012 р. в Луганській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться V Форум молодих бібліотекарів Луганщини «Книга. Молодь. Інтелект». Головна тема Форуму: «Бібліотека нового століття в єдності традицій та новацій». Будуть обговорюватися питання використання соціальних медіа та віртуальних представництв в роботі бібліотек, трансформації сучасної бібліотеки як суспільного осередку для місцевої громади та інші.

В межах роботи  Форуму заплановано цикл заходів з підвищення кваліфікації фахівців публічних та освітянських бібліотек, професійні зустрічі з керівниками та провідними спеціалістами  юнацьких бібліотек України та Росії, презентація діяльності переможців обласного конкурсу публічних бібліотек Луганської області «Бібліотечний бренд» та  церемонія  їх нагородження, скайп-конференції з Вологодською обласною юнацькою бібліотекою ім. В. Ф.Тендрякова; полігон творчих ідей бібліотекарів; творчі зустрічі та автограф-сесії з відомими українськими письменниками; відкрите засідання Регіональної міжвідомчої ради молодих   бібліотекарів «Фахівець майбутнього», культурно-дозвіллєві заходи. З нагоди відзначення 70-річчя створення Краснодонської підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» пройде виїзний професійний тур в Краснодонський обласний ордена Дружби народів музей «Молода гвардія» та відбудеться знайомство з роботою Краснодонської міської бібліотеки з патріотичного виховання молоді.

Програму Форуму та інформацію про заходи УБА в межах Форуму можна завантажити тут.

Заявки на участь надсилайте на адресу оргкомітету звичайною чи електронною поштою або факсом: Луганська обласна бібліотека для юнацтва, проблемно-аналітичний відділ, вул. Т.Шевченка, 4, м. Луганськ, 91055.

Телефон / факс: (0642) 55-17-12.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum