Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

ХVI Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ», 2-5 серпня 2012 р., м.Одеса

Понеділок, 7. Травень 2012 12:06 - 00:00

З 2 по 5 серпня 2012 року в Одесі пройде Шістнадцята Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ» - МІСЬКЕ СВЯТО КНИГИ на Дерибасівській.

Підтримку Міжнародної книжкової виставки-ярмарку здійснюють:

  • Одеська обласна державна адміністрація
  • Одеська міська рада
  • Інформаційним партнером є Українська бібліотечна асоціація

Протягом усіх шістнадцяти років «Зелена хвиля» незмінно зберігає свої відмінні ознаки. Черга за книгою – характерна ознака «Зеленої хвилі», те, що відрізняє її від безлічі інших, не менш гідних книжкових форумів.

Мета «Зеленої хвилі» - створення умов для збереження та підтримки культурних традицій, обміну гуманітарними цінностями, запрошення до міста відомих персон книжкового ринку, налагодження зв'язків між читачами, авторами, видавцями та продавцями книжок.

Проведення масштабного свята книги в Одесі під відкритим небом, на вулиці Дерибасівській, вже стало звичним форматом, зручним як для професіоналів видавничо-книготорговельного ринку, так і для любителів книги. Про виставку знають, пам'ятають і з нетерпінням чекають як учасники, так і її відвідувачі. Традиційно відкриває «Зелену хвилю» Михайло Жванецький. Учасниками книжкового ярмарку є видавництва, які спеціалізуються на випуску різноманітної книжкової та друкованої продукції, а також книготорговельні підприємства.

В експозиції виставки буде представлена ??художня, навчальна, технічна, спеціальна, науково-популярна, мистецька, дитяча література; видавничі рішення - друк, додрукарська підготовка; електронне книговидання, періодичні видання, поліграфічні послуги та матеріали, друкована графіка, експозиції бібліотек і музеїв.

Демократичність ярмарку - ще ода її відмітна ознака. Тут є місце всім: інтелектуалам і звичайним читачам, юним і зрілим, мрійникам і прагматикам. Правда, книги нині дороги, але на «Зеленій хвилі» відвідувачі мають шанс придбати книги «з перших рук», за цінами видавництв. Не випадково одесити планують свій «книжковий бюджет», орієнтуючись на «Зелену хвилю». Кожен знаходить в книжковому морі свою хвилю. Тематичне і цінове розмаїття дуже велике, треба тільки запастися часом для вивчення величезного моря пропозицій.

Читаючі люди збираються на ярмарку не лише для того, аби купити книжки, а й для того, щоб поділитися зі світом чимось позитивним, та й просто поспілкуватися, поговорити про важливе. Книжковий ярмарок - це поле культурної взаємодії, міст між людьми, яким іноді буває складно знайти, почути один одного в швидкоплинному світі. Тому програма «Зеленої хвилі» спрямована на те, щоб подарувати радість усім: від інтелектуалів і фахівців до широких читацьких мас.

Щороку програма книжкового ярмарку поповнюється новими заходами, покликаними формувати культуру і любов до книги серед найширшої аудиторії.

У програмі виставки:

• VIII конкурс «Мистецтво книги»

• IX конкурс «Одеса на книжкових сторінках»

• Презентація спеціальної експозиції, присвяченої 35-річчю Одеського літературного музею

• Літературно-музичний вечір «Дух Грузії»

Літературно-музичний вечір приурочений до 150-річчя великого грузинського художника Ніко Піросмані та проводиться за підтримки Генерального консула Грузії в Одесі пана Теймураза Нішніанідзе.

• NEW! Міжнародний літературний конкурс «Є місто, яке я бачу уві сні ...»

• Презентація спеціального випуску газети «Всесвітні одеські новини» з роботами лауреатів конкурсу

• NEW! Дитячий літературний конкурс «Море талантів».

• Презентація друкованого Альманаху Конкурсу

• NEW! Перший конкурс дитячого цифрового малюнка «iParus"

Конкурс ілюстрацій до твору Валентина Катаєва «Біліє парус одинокий», виконаних з використанням графічних програмних продуктів.

• Благодійна акція «Бібліотека в дар»

• NEW! Благодійна акція «Книга для дитячого будинку»

• Концертна програма «Територія романсу»

• Презентації нових книг та зустрічі з авторами

• Вікторини від дитячих журналів

Генеральний партнер дитячих творчих конкурсів «Зеленої хвилі» - мережа мобільної електроніки «Цитрус Дискаунт».

За оцінками учасників та відвідувачів Міжнародна книжкова виставка - ярмарок «ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ» на Дерибасівській - це відкритий і ефективний діловий майданчик, де можна налагодити нові та підтримати старі контакти, активно продавати і купувати книги. Виставка-ярмарок дає можливість проаналізувати стан книжкової галузі, простежити за її тенденціями та є значною подією року для вітчизняних книжкових фахівців і читачів.

УБА запрошує всіх відвідати цей книжковий форум!

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum