Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Читати модно: 27.04.2012 р. стартує книжкова виставка й показ мод Kyiv Publish Fashion Days

Середа, 25. Квітень 2012 15:36 - 00:00

У приміщенні Інституту журналістики (м.Київ, вул. Мельникова, 36/1) 27.04. та 28.04. проходитиме виставка унікальних обкладинок, а ввечері 27.04. з 18.00 до 20.00 відбудеться показ книжкової моди.

Для більшості учасників, які створювали вбрання для книг, Kyiv Publish Fashion Days – перший видавничий проект, але, незважаючи на це, українські модельєри активно долучаються до читання, вибору літератури та її пропаганди в Україні.

До прикладу, Сергій Данчинов, який представлятиме Будинок Моди «IDoL», відстежує новинки українських та зарубіжних видавництв. Він вважає, що потрібно не просто рекламувати книгу, а всіляко підтримувати її розвиток, адже вона – обличчя української культури.

Відомий модний бренд Соболєва-Вронська з українських письменників читають Ліну Костенко, Марію Матіос, Оксану Забужко, Юрія Андруховича та Андрія Куркова. Дизайнерки вважають, що любов до книги потрібно розвивати з дитинства.

Серйозно до пропаганди читання підходить художниця Аліна Копиця. «Рекламу українських книг потрібно почати ще з податкових пільг та підвищення заробітної плати вчителям. Адже від того, як літературу викладають у школі, залежить і її сприйняття в майбутньому. Не допускати рейдерських атак на книжкові магазини,а, навпаки, сприяти відкриттю нових бібліотек та книгарень», - коментує майстриня.

Художниця із Запоріжжя – Наталія Дерев’янко вважає, що «гарно написана та проілюстрована книга – це вже половина роботи, а реклама в нашому житті ще нікому не шкодила – головне, аби вона була різноманітною та поєднувалася зі змістом видання».

Усі учасники: Олександр Васильєв (модельєр), Ірина Жичук (художниця), Анастасія Костенко (дизайнер і художниця), Ірина Озаринська (майстриня зі створення арт-буків), Інна Шмакаєва, Божена Городницька (журналістка), Павло Сусляков та проект «Папинарубашка», Анна Надуда (художниця), Катерина Бруєвич (художник-ілюстратор) активно підтримують українське книговидання та презентують свої роботи на виставці й показі мод.

«Читання – це модно» - слоган цьогорічного Kyiv Publish Fashion Days, а читання українського – це ще й стильно, емоційно та професійно.

Програму заходу читайте тут.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum