Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

ІІ Велонеконференція для бібліотекарів та пошановувачів бібліотечної справи, 28.07-7.08.2012 р., країни Балтії

Середа, 11. Квітень 2012 13:48 - 00:00

З 28 липня по 7 серпня 2012 року відбудеться друга велонеконференція для бібліотекарів та пошановувачів бібліотечної справи. Учасники зберуться в Вільнюсі та здійснять подорож по країнах Балтії, загалом за 10 днів велоподорожі подолають близько 600 км до кінцевої зупинки у Таллінні. Під час мандрівки планується проведення екскурсій, семінарів та дискусій. Велонеконференція не є спортивним змаганням, а, насамперед, призначена для неформального спілкування та обміну досвідом бібліотекарів з різних країн. Загалом, у заході заплановано участь близько 100 учасників.

Реєстрація відкрита на офіційному сайті (http://www.cyclingforlibraries.org/participating-2012/ ) з 1-го квітня, і буде тривати до 8 травня. Від учасника вимагається мати власний велосипед, необхідні речі та сплатити грошовий внесок – 250 євро, в які входять вартість харчування, проживання, транспортування багажу та участь у програмах та семінарах під час подорожі. Учасники повинні самостійно дістатися до місця старту. Офіційною мовою спілкування є англійська.

Сторінка групи на Фейсбуці http://www.facebook.com/cyc4lib.

Підтримка у Твіттері http://twitter.com/#!/search/%23cyc4lib.

 Українська бібліотечна асоціація закликає усіх охочих взяти участь у цій цікавій події!

 Довідка:

Перша велосипедна неконференція Cycling for libraries відбулась в минулому році, коли учасники за 9 днів подолали відстань у 650 км з Копенгагену до Берліна. Тоді у подорожі взяли участь бібліотекарі з більш ніж 15 країн світу. 30-ти хвилинний фільм про цю подію - http://www.kirjastokaista.fi/cyc4lib/ , а також 3-х хвилинні видеооповіді про кожен день мандрівки - http://www.kirjastokaista.fi/search_result.php?search_id=cycling+for+libraries&search_type=search_all&send.x=28&send.y=10 . Також про досвід участі у неконференції можна дізнатись з російськомовного блогу бібліотекарки Катерини Шкляр http://bibliotekarsha.wordpress.com/ .

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum