Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Спеціальна бібліотечна секція на Міжнародному конгресі з розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та розбудови інформаційного суспільства в Україні

Четвер, 24. Листопад 2011 20:45 - 00:00

18 листопада 2011 р. відбулось  засідання спеціальної секції "Проблеми та пріоритети створення національної електронної бібліотеки" в межах Міжнародного конгресу з розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та розбудови інформаційного суспільства в Україні.

Від Української бібліотечної асоціації на секції були присутні: Рогова П.І., Ярошенко Т.О., Тверда Т.В. - члени Президії УБА, представники колективних членів УБА - Державної науково-педагогічної бібліотеки імені В.О. Сухомлинського, Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка та компанії «ЕЛАУ», а також працівники Виконавчого офісу УБА.

У виступах та дискусіях учасників секції були розглянуті наступні питання: проблеми інтеграції електронних ресурсів бібліотек, співіснування електронної та традиційної бібліотеки, оптичні носії для довгострокового зберігання даних, реалізація проекту ELibUkr: електронна бібліотека України та інші актуальні питання.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum