Міжнародна науково-практична конференція «Библиотек@ - трансформация интеллектуального пространства», м.Київ, 19 травня 2011 р.

П’ятниця, 20.05.2011 13:26 - 00:00

ЦБС Оболонського району м.Києва, колективний член УБА, провела 19 травня Міжнародну науково-практичну конференцію «Библиотек@ - трансформация интеллектуального пространства» (мост «Киев-Москва»), у роботі якої взяли участь 80 провідних фахівців бібліотек м.Києва і Київської обл. та 50 працівників Державного бюджетного закладу культури «ЦБС Кунцево» м.Москви.

Конференція проводилась за сприяння Оболонської районної держадміністрації в м.Києві, учасників конференції привітали Голова, заступник Голови з гуманітарних питань, начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської райдержадміністрації.

На пленарному засіданні були представлені доповіді директора «ЦБС Кунцево», Виконавчого директора Української бібліотечної асоціації та директора ЦБС Оболонського району. До уваги учасників також було запропоновано виставку книжкових, періодичних та електронних видань УБА.

Назад