Науково-практична конференція «Бібліотека як науково-інформаційний, освітній та культурний центр вищого навчального закладу», м.Київ, 17-19 травня 2011 р.

Четвер, 19.05.2011 16:12 - 00:00

Наукова бібліотека ім.М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка провела 17-19 травня Науково-практичну конференцію «Бібліотека як науково-інформаційний, освітній та культурний центр вищого навчального закладу». Від Української бібліотечної асоціації на пленарному засіданні була представлена доповідь віце-президента УБА В.С.Пашкової та виконавчого директора УБА Я.Є.Сошинської  «Розвиток стратегічних партнерств: роль бібліотечної спільноти». В ній, зокрема, розкривалися переваги та умови створення ефективних партнерств, стратегічні цілі та цінності УБА як професійної громадської організації, що активно впливає на розвиток бібліотечно-інформаційної сфери в Україні, досвід партнерства Асоціації з владою, урядовими структурами, громадськими організаціями, установами культури, закладами освіти, міжнародними фондами і доброчинними організаціями. Було підкреслено значення і потенціал університетських бібліотек і бібліотекарів як членів УБА, наголошено на необхідності їх активного включення в реалізацію актуальних проектів Асоціації.

Про діяльність Секції університетських бібліотек та необхідність консолідації для вирішення спільних завдань було також вказано у доповіді члена Президії УБА, голови секції Т.О.Ярошенко.

Назад