Дні електронного урядування 2011

Четвер, 5.05.2011 17:28 - 00:00

Українська бібліотечна асоціація та Програма сприяння Парламенту ІІ запрошує всіх бажаючих, а особливо учасників Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації на Дні електронного врядування, що відбудуться 16-20 травня у Національній академії державного управління при Президентові України (м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20).  

Передбачається участь в заході на рівні не нижче заступників керівників органів та керівників структурних підрозділів (I-IV категорії посад), відповідальних за впровадження електронного урядування у відповідних центральних органах виконавчої влади та обласних державних адміністраціях України.

Захід викликав неабиякий інтерес з боку представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, відповідальних за впровадження електронного урядування в Україні, закордонних партнерів, громадськості та виробників сучасних технологій електронного урядування, про що свідчить участь у заході протягом трьох років близько 1500 осіб.

Мета Днів електронного урядування 2011

Впровадження електронного урядування як необхідної умови проведення успішних реформ, ознайомлення з провідним зарубіжним досвідом, а також презентації відповідних кращих практик органів державної влади та органів місцевого самоврядування України.

З офіційної інформації від організаторів заходу повідомляємо, що заявки, надіслані на 18 травня не будуть прийняті, оскільки в цей день заплановані заходи будуть відбуватись в Комітеті держдзв’язку. Відвідувачів в НАДУ 18 травня не буде.

Назад