Українська бібліотечна асоціація
Бібліоміст
Шановний, Гість! вітаємо Вас на сайті УБА

Календар подій

Cвітове кафе з обміну досвідом про розвиток громад «Ласкаво просимо до Румунії», 21 жовтня 2020 р.

Середа, 21. Жовтень 2020, 10:30 - 12:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь Cвітовому кафе з обміну досвідом про розвиток громад «Ласкаво просимо до Румунії», що відбудеться 21 жовтня 2020 р. о 10.30 в онлайновому режимі.

Світове кафе організовується Progress Foundation (Румунія) та Національною бібліотекою Румунії. Ви дізнаєтесь про румунський контекст та можливості, отримаєте інформацію про місцеві ініціативи та про те, як бібліотеки та громадські організації можуть покращити світ!

Випийте кави, поспілкуйтеся з іншими бібліотекарями та спеціалістами організацій громадянського суспільства із Центральної та Східної Європи, Чорноморського, Кавказького та Каспійського регіонів, дізнайтеся про їхній досвід та поділіться своїми відгуками.

Світове кафе проходитиме англійською мовою. Запрошуються бібліотекарі та представники громадських і неурядових організацій.

Участь у події безоплатна за умови реєстрації тут.

Ця подія є частиною проєкту Occupy Library Innovators Hub, що впроваджується Progress Foundation (Romania), у партнерстві з Центром культурного менеджменту (Україна), ВГО Українська бібліотечна асоціація (Україна), EduAct (Greece), Library Association of Moldova (Moldova), National Library of Moldova (Moldova), Ashoka România (Romania) and National Library of Romania (Romania) в межах «Black Sea NGO Forum Sub-granting Scheme For Activities That Support The Development Of CSO Regional Networks», проєкту «Building CSO Capacity for Regional Cooperation within the Black Sea Region» від Romanian NGDO Platform – FOND за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Назад

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum