Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

Завершився Всеукраїнський конкурс для молодих бібліотекарів імені Л. Б. Хавкіної на кращу наукову роботу та інноваційний проєкт, який тривав з 1 квітня 2020 року. На конкурс було подано 19 робіт. Члени журі опрацювали заявки, відповідно до критеріїв оцінки, визначених у Положенні про Конкурс, а результати Конкурсу були затверджені на засіданні Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація 29 березня 2021 року.

3

Отже, переможцями Всеукраїнського конкурсу для молодих бібліотекарів імені Л. Б. Хавкіної на кращу наукову роботу та інноваційний проєкт стали

у номінації «За кращу наукову роботу»

1 місце: Юліана Ходарєва, головний бібліотекар Кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка з роботою «Використання соціальної мережі як каналу професійної інформації. Досвід кабінету бібліотекознавства імені Л. Б. Хавкіної» 

2 місце: Ігор Матвейко, завідувач сектору та Наталя Бобиляк, бібліотекар Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» з роботою «Якість обслуговування користувачів НТБ НУ «Львівська політехніка» 

3 місце: Марина Заговора, завідувачка сектором та Оксана Борисова, завідувачка відділом Наукової бібліотеки Харківського національного медичного університету з роботою «Волонтерська діяльність бібліотеки і студентів-медиків як складова професіоналізації майбутніх лікарів» 

у номінації «За інноваційний проєкт»

1 місце: Дар’я Кононюк, бібліограф Бібліотеки ім. О. Грибоєдова Централізованої бібліотечної системи м. Києва за Києвознавчо-мотиваційний проєкт «Київ. Місто твоє моє»

2 місце: Марина Цюпа, бібліотекар ІІ категорії Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка за проєкт «Інноваційний продукт в ІФОУНБ ім.І.Франка»

3 місце: Євгенія Лукшина, головна бібліотекарка Наукової бібліотеки Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за Культурно-просвітницький проєкт «Календарний кошик».

Спеціальний диплом Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка за кращу наукову роботу з розкриття історичної та культурної спадщини бібліотек України отримує:
Левченко Юрій, завідувач відділом Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за роботу «Книжковий спецфонд як історичне явище».

Офіційна церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться на V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів ВГО Українська бібліотечна асоціація 23 квітня 2021 р. в онлайні.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum