Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

Виклики реорганізації мережі публічних бібліотек

Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація отримала відкритого листа 22.01.2021 від Черкаського обласного відділення Асоціації стосовно порушень, які виникають в процесі реорганізації мережі бібліотек Черкаської області.

Звертаємо увагу на цю ситуацію бібліотечної спільноти України, громадськості Черкаської області, профільного департаменту Черкаської обласної адміністрації та Міністерства культури та інформаційної політики України і просимо надати коментар щодо викладених у відкритому листі фактів.

Нагадуємо, що ВГО Українська бібліотечна асоціація 28.12.2020 р. вже зверталася з відкритим листом до районних, міських, селищних та сільських рад стосовно серйозних проблем і порушень у процесах реорганізації мережі публічних бібліотек на місцевому та обласному рівнях.

изображение 2021-01-25 235349

Також адресуємо вас до роз’яснення Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка щодо процедури реорганізації і ліквідації закладів культури та консультацій Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, розміщених на блозі «Публічна бібліотека об’єднаної територіальної громади».

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum