Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

10 грудня 2020 року ВГО Українська бібліотечна асоціація звернулась із офіційним листом до Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка з приводу прийняття Постанови Кабміну від 02.12.2020 р. №1198 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1070 і від 22 липня 2020 р. № 641».

Дана Постанова вносить зміни до умов попередньої оплати товарів, робіт, послуг бюджетними установами. Під її дію підпадають і бібліотеки. Прийнята Постанова унеможливлює передплату періодичних видань на 2021 рік, що призведе до незворотних негативних наслідків поповнення бібліотечних фондів. ВГО Українська бібліотечна асоціація впевнена, що в складний час пандемії громадянам необхідно мати безкоштовний доступ до актуальної періодики. А бібліотеки зобов’язані надати таку можливість кожному, хто цього потребує.

У листі ВГО Українська бібліотечна асоціація просить Міністерство культури та інформаційної політики України сприяти внесенню змін до Постанови №641 від 22 липня 2020 р. у п. 151 та внести до виключень заборони попередньої передплати продуктів та послуг передплату періодичних видань з метою поповнення бібліотечних фондів.

newspaper

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum