Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

З 14 жовтня (День захисника України) до 6 грудня 2020 року (День Збройних сил України) тривала Всеукраїнська бібліотечна акція «Сторінки пам’яті», яку започаткувала Державна бібліотека України для юнацтва. У ній взяли участь понад 60 бібліотекарів з усіх областей України.

Акція присвячена захисникам України, всім, хто ціною здоров’я і життя захищає незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, щоб сучасне й майбутнє покоління знали та пам’ятали про самовідданість і жертовність героїв, їхній подвиг під час звільнення українських земель від російської окупації.

До популяризації творів про російсько-українську війну долучились письменники, працівники бібліотек, студенти, школярі, громадські діячі.

Сторінки памяті-картинка

Людмила Виноградова, ініціатор акції «Сторінки пам’яті», Державна бібліотека України для юнацтва:

«Анексія Криму, окупація Донбасу, смерть, каліцтво людських доль… Російсько-українська війна - трагедія народу України.

Сучасна історія потребує осмислення. І в цьому нам допоможуть книги, написані свідками подій.

За шість років в Україні вже видано близько 500 книг про російсько-українську війну, і це не враховуючи твори, опубліковані в інтернеті – мемуари, оповідання, вірші, листи солдатів.

Як громадяни своєї країни, ми вдячні захисникам за те, що, ризикуючи життям, вони боронять незалежність нашої Вітчизни і мирне життя кожного з нас.

Як бібліотекарі ми прагнемо привернути увагу до художніх, документальних творів, мемуарів, які розповідають про події, пов’язані з війною, а також вшанувати стійкість та героїзм захисників України».

Слухайте вірші та уривки книг, які обрали учасники акції «Сторінки пам’яті», за посиланням.

 

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum