Онлайнова розмова з Андрієм Куликовим "Історії про інфогігієну", 7.11.2022 р.

Monday, 7.11.2022 16:00 - 17:00

Продовжуємо серію розмов з відомими українцями про інформаційну гігієну та її роль у щоденному житті. Через призму культурну, історичну та особистого досвіду.

Наступний гість – Андрій Куликов, співзасновник Громадського Радіо, голова КЖЕ.

photo1667494745

Андрій Куликов – відомий український журналіст, телеведучий та медіаексперт. Працював у Лондоні продюсером на BBC, також був редактором, заступником директора ТСН на телеканалі 1+1, ведучим та шеф-редактором на “Новому каналі”, також працював телеведучим на СТБ та ICTV.

Мав досвід роботи медіаекспертом у проекті від Європейського Союзу: TACIS — BBC World Service Trust «ЖОРНА» під назвою «Журналістська Освіта: Розвиток Навичок».

У 2012 програма «Свобода слова», де Андрій Куликов працював ведучим, здобула премію у номінації - найкраще політичне ток-шоу телевізійної премії “Телетріумф”. Брав участь у фільмі “Змова” про українського журналіста Георгія Гонгадзе, якого вбили в 2000 році. З 2013 і по сьогодні є серед співзасновників “Громадського радіо”. З вересня 2015 року очолює його правління.

Запитання пану Андрію ставитеме Ірина Славінська – виконавча продюсерка та ведуча “Радіо Культура”, письменниця.

Також кожен з вас зможе поставити запитання пану Андрію під час прямої трансляції на сторінках співорганізаторів події  ВГО Українська бібліотечна асоціація, “Аналізуй”, “Як не стати овочем” та “EdCamp”.

Трансляція відбудеться 7 листопада о 16.00 на Facebook-сторінці ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Організатор: ініціатива з інофогігієни “Як не стати овочем”
Партнери: ВГО Українська бібліотечна асоціація, “Радіо Культура”, Платформа розумних людей “Аналізуй”, EdCamp.

Захід проводиться за підтримки Посольства США в Україні та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Погляди організаторів та учасників не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Supported by the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the organizers and participants of the event do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Back