Онлайнова лекція "Історії про інфогігієну", 31.10.2022 р.

Monday, 31.10.2022 16:00 - 17:00

Продовжуємо серію розмов з відомими українцями про інформаційну гігієну та її роль у щоденному житті. Через призму культурну, історичну та особистого досвіду. Онлайнова розмова відбудеться 31 жовтня з 16.00 до 17.00 у мережі Facebook.

Друга гостя – Мирослава Барчук, провідна журналістка українського телебачення та медіапростору. Працювала на “Радіо Свобода”, 1+1, ТВі, Еспресо. На даний момент ведуча “Суспільного” та онлайн-проєкту «Власні назви».

2 розмова Барчук

За роки професійної діяльності отримала премію “Високі стандарти журналістики 2020”, а у 2021 році стала лауреаткою премії імені Георгія Гонгадзе. 

Одна із учасниць журналістсько-громадського руху “Стоп Цензурі!”, активна учасниця Революції Гідності, у 2022 році взяла участь у кампанії УПА80 (до річниці Української Повстанської Армії).

Запитання пані Мирославі ставитеме Олена Гусейнова – ведуча та продюсерка “Радіо Культура”, письменниця.

Також кожен з вас зможе поставити запитання пані Мирославі під час прямої трансляції у Facebook на сторінках співорганізаторів події ВГО Українська бібліотечна асоціація, “Аналізуй”, “Як не стати овочем” та “EdCamp”.

Організатор: ініціатива з інфогігієни “Як не стати овочем”

Партнери: ВГО Українська бібліотечна асоціація, “Радіо Культура”, Платформа розумних людей “Аналізуй”, EdCamp.

Захід проводиться за підтримки Посольства США в Україні та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Погляди організаторів та учасників не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Supported by the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the organizers and participants of the event do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Back