Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

V Міжнародний форум молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації, 22-23.10.2020, м. Київ

From Thursday, 22. October 2020 -  09:00
To Friday, 23. October 2020 - 17:00

Увага!

У зв'язку із загрозою поширення коронавірусу дати проведення V Міжнародного форуму молодих бібліотекарів УБА перенесено на 22-23 жовтня 2020 р.   

Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, який відбудеться 22-23 жовтня 2020 р. у м. Київ на базі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки України імені В. Г. Заболотного.

Організатор Форуму: Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Партнер Форуму: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного.

Тема Форуму – «Партнерство & Співпраця».

Партнерство  Співпраця

В єдності сила! Ефект синергії неможливо переоцінити, тому бібліотеки співпрацюють з бібліотеками, партнеряться з бізнесом та громадськими організаціями. Саме партнерство та співпраця відкривають нові можливості для бібліотек. Поговоримо про це? Ти – молодий бібліотекар та бажаєш розширити зв'язки своєї бібліотеки або поділитись своїм успішним кейсом? Тоді не пропусти таку нагоду та реєструйся на участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА за формою.

P. S. Ми відкриті, тож будемо раді вітати досвідчених членів УБА на Форумі молодих! Не зволікайте та реєструйтесь за формою. До зустрічі у Києві на Форумі молодих бібліотекарів УБА!

Метою Форуму є зустріч молодих бібліотекарів для обговорення інноваційних напрямів діяльності. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства. У програмі заходу - доповіді, презентації успішних кейсів співпраці з різними організаціями, обговорення та дискусії, знайомства, нетворкінг та неформальне спілкування.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

До 20 серпня 2020 р. триває набір учасників Форуму із доповіддю. За результатами відбору організаційний комітет може включити Вашу доповідь в основну програму чи відхилити. Доповідачі, внесені в програму, не сплачують реєстраційний внесок. Повідомлення про включення (відхилення) доповіді в програму Форуму надійде на адресу особистої електронної пошти 25 серпня 2020 р. Вимоги до доповіді: 20 хв. виступу + 5 хв. запитання, супровід виступу презентацією. Презентації будуть розміщені у закритому розділі на порталі УБА.

Реєстрація для учасників відкрита до 1 вересня 2020 р. за посиланням.

Реєстрація дійсна лише за умови сплати реєстраційного внеску:

- для студентів - членів УБА (віком до 23 р. включно) - 200 грн.

- для молодих членів УБА (віком до 35 р. включно) - 400 грн.;

- для інших учасників – 500 грн.

Можлива одноденна участь у Форумі з пільговим внеском 250,00 грн. з отриманням роздаткових матеріалів та сертифікату.

 

Сплатити реєстраційний внесок Ви можете за наступними реквізитами:

ВГО Українська бібліотечна асоціація

код ЄДРПОУ - 21656118

р/рUA183209840000026007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів _________(ПІБ).

Реєстраційний внесок для участі у Форумі покриває витрати на пакет роздаткових матеріалів, сертифікат учасника Форуму, обіди, інформаційний супровід. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок учасників. Виконавчий офіс УБА може надати організаційну підтримку, листи-запрошення та допомогти з пошуком житла.

Контакти Організаційного комітету: smb-uba@ukr.net, тел. 044 383-14-32

Back

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum