Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

II Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», 6-9.10.2020 р., м.Київ

From Tuesday, 6. October 2020 -  10:00
To Friday, 9. October 2020 - 17:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у 2-й Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», яка відбудеться 6-9 жовтня 2020 р.  Конференція відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom. Посилання учасникам буде надіслано додатково.

Міжнародна науково-практична конференція

Конференція розрахована на керівників та провідних фахівців бібліотек, інформаційних, освітніх та соціокультурних установ.

Організатори конференції: Науково-технічна бібліотека Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського та ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Усі зроблені реєстраційні внески залишаються дійсними. Реєстраційний внесок охоплює чотириденну участь в онлайновому форматі, послідовний переклад, проведення конференції на платформі Zoom (комерційна версія), доступ до матеріалів доповідачів, електронний сертифікат.

Просимо підтвердити вашу участь у конференції!

Контакти оргкомітету: Світлана Барабаш, учений секретар НТБ КПІ імені Ігоря Сікорського, головний координатор Конференції, +38(067)7360381conference@library.kpi.ua.

Back

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum