Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

Календар подій

Вебінар «Вживання психоактивних речовин. Сучасні підходи до профілактики негативних наслідків та лікування», 02 вересня 2021 р.
Thursday, 2. September 2021, 11:00 - 12:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація та наші офіційні партнери ‒ Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України і Благодійний фонд «Бібліотечна країна» ‒ запрошують взяти участь у сьомому вебінарі з циклу «Бібліотеки і здоров'я».

Цільова аудиторія вебінару: працівники та користувачі бібліотек України.

Вебінар відбудеться 02 вересня 2021 р. з 11.00 до 12.30, на платформі Zoom.

Спікерка:  Ірина Іванчук, керівниця відділу вірусних гепатитів та опіоїдної залежності Центру громадського здоров'я МОЗ України

Ivanchuk

Під час вебінару ми розглянемо:

  • Що таке залежність і як вона формується?
  • Сучасні підходи до зменшення шкоди від вживання наркотиків.
  • Методи та підходи до лікування.
  • Замісна підтримувальна терапія.

Участь у вебінарі безоплатна за попередньою реєстрацією.

Вебінар проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) цю програму (завантажити https://zoom.us/download).

Максимальна кількість учасників на платформі Zoom ‒ 95 осіб. При наборі групи форма закривається. Зареєстровані учасники отримають покликання для участі у вебінарі 01 вересня 2021 р.

Вебінар також транслюватиметься в мережі Facebook на сторінці https://www.facebook.com/ula.org.ua та на сторінці https://www.facebook.com/phc.org.ua.

Долучайтеся!

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum