Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

Дата народження: 22 жовтня 1972 року

Сімейний стан: заміжня (дочка, 10 років, син, 8 років)

Дата народження: 11 травня 1958 (55 років)

Місце проживання: м. Бровари, Київська обл.

Одна з найбільших українських благодійних організацій МБФ «Єврейський Хесед «Бней Азріель» запрошує на роботу бібліотекаря.

Зайнятість – 0,5 ставки, з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 14.00. Офіційне працевлаштування та «біла» заробітна плата з першого дня двічі на місяць без затримок. Облаштоване затишне робоче місце. Оплачувана відпустка та додаткова оплачувана відпустка на єврейські свята. Багатий бібліотечний фонд. Участь у...

Державна бібліотека України для юнацтва запрошує на роботу РЕДАКТОРА.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напря­мку підготовки (спеціаліст або бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією редактора – не менше 1 року.

Контактна особа:
Тетяна Сопова, заступник...

Основні посадові обов’язки:

 • розробляє напрям інформаційної підтримки наукових видань КПІ ім. Ігоря Сікорського;
 • приймає участь у визначенні пріоритетних завдань щодо вдосконалення науково-видавничої діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського;
 • вивчає можливості підвищення впливовості та авторитетності наукових видань...

Вакансія: співробітник науково-інформаційного відділу Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України – головний філолог.

Вимоги: вища освіта, володіння ПК.

Обов’язки: прийом нової літератури, виконання наукової теми відділу, поточні бібліотечні роботи.

Особисті якості: уважність,...

Вимоги до кандидата:

 • Не менше 2-х років успішного досвіду роботи в web-розробці, адміністрування сайту;
 • Впевнене знання JavaScript, PHP, MySQL, HTML, CSS, LESS;
 • Досвід адаптивної верстки (Bootstrap);
 • Досвід роботи з CMS Drupal, Wordpress;
 • Read more ...

У вересні 2017 року однією з найважливіших подій у житті міста Львова стало відкриття Центру митрополита Андрея Шептицького, який став не лише родзинкою нового університетського містечка Українського Католицького Університету, але й однією з небагатьох сучасних споруд в Україні, побудованих для освітніх і культурних потреб. Центр Шептицького має служити ключовим місцем для реалізації просвітницької місії Українського Католицького Університету і...

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода оголошує конкурс на посаду спеціаліста відео архіву регіонального бюро для розвитку і підтримання цифрової бібліотеки та архівів новин РВЄ/РС. Спеціаліст відео архіву буде обробляти вміст архіву та бібліотеки в регіональному бюро та звітувати безпосередньо перед менеджером цифрового архіву у Празі. Спеціаліст відео архіву буде приймати участь у розробці і створенні відео бібліотеки регіонального...

3 500 грн.

Університет менеджменту освіти НАПН України

1

Освіта

 • Регион: Киев, Січових Стрільців 52 д
 • Контакт: Ольга Леонідівна
 • Телефон: +380509647625
 • Сайт: umo.edu.ua

Повна зайнятість

Вимоги: бібліотечна освіта, знання автоматизованих...

Please quote vacancy number: MLT1234-1601

Position Summary:

Radio Free Europe/Radio Liberty seeks a Senior Digital News Librarian to support the growth and development of its Digital News Library. The Senior Digital News Librarian will report directly to the Manager of the RFE/RL Digital News Library, and play a Supervisory role for Regional Librarians. The...

Відкрита вакансія на заміщення посади завідуючого відділом інформаційних технологій Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут».

Галерея "Соборна" (просвітницький центр) Ксенії Вікторівни шукає менеджера з проведення масових заходів та студійно-клубної діяльності. Робота цікава та насичена. Я шукаю порядних, активних та відповідальних людей. Які творчо мислять та не бояться креативити та навчатись чомусь новому.

Відкрита вакансія бібліотекаря (до 15.09.2014)

 • Бібліотека Інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" у м. Києві.
 • Повний робочий день
 • Досвід роботи (3-5 років)

Американська бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія» оголошує про конкурс на заміщення посад

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) шукає кваліфікованого кандидата для стажування у відділі розвитку організаційної спроможності програми «Бібліоміст» («Глобальні бібліотеки-Україна»).

ПСП ІІ оголошує набір консультантів з досліджень для Центру інформаційної підтримки від Європейського союзу при Верховній Раді.

Програма сприяння Парламенту ІІ оголошує конкурс на посади: 1.Спеціаліст зі зв’язків, моніторингу та оцінки 2.It-Асистент

Програми Американських Рад оголошують конкурс на посаду «Асистент рекрутера Програми обміну майбутніх лідерів FLEX».

В межах реалізації проекту «Організаційний розвиток УБА» за підтримки програми «Бібліоміст» оголошується конкурс на посаду Адміністративного координатора Виконавчого офісу УБА.

Проект ELibUkr (Електронна бібліотека України) оголошує конкурс на заміщення посади загального координатора проекту.

Програма «Бібліоміст» оголошує конкурс на посаду регіонального представника у Луганській області.

Програма "Бібліоміст" оголошує конкурс на вакансію координатора по роботі з партнерами.

В межах реалізації проекту «Організаційний розвиток УБА» за підтримки програми «Бібліоміст» оголошується конкурс на посаду ІТ-спеціаліста Виконавчого офісу УБА.

IREX seeks a qualified professional to fill the position of Library Outreach Coordinator for the Bibliomist program. This position will serve as a liaison with libraries that are part of the Bibliomist program or are interested in participating. This position requires a librarianship background and will be located in Kyiv.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsБібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва Бібліотеки міста Києва biblioForum