Events Calendar

Cвітове кафе з обміну досвідом «Вітаємо біженців до Молдови!», 22 березня 2022 р. ВІДБУДЕТЬСЯ
Tuesday, 22.03.2022, 11:00 - 12:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у Cвітовому кафе з обміну досвідом «Вітаємо біженців до Молдови!», що відбудеться 22 березня 2022 р. з 11:00 до 12.30 в онлайновому режимі на платформі ZOOM.

Світове кафе організовується Progress Foundation (Румунія) та нашим партнером ‒ Асоціацією бібліотекарів Республіки Молдова (Asociatia Bibliotecarilor din Republica Moldovа).

За оцінками, близько 300 000 осіб прибули до Молдови з України з початку війни, і понад 100 000 з них залишилися саме тут. Уся країна висловила свою підтримку українським біженцям, але бібліотеки Молдови особливо сприйняли свою роль притулку. Запрошуємо дізнатися, чому місія бібліотек – підтримка громадян – стала важливішою, ніж будь-коли, і як ви можете допомогти!

Sharing cafe Moldova 22 03 2022

Світове кафе проходитиме румунською мовою з перекладом українською.

Запрошуються бібліотекарі, представники громадських і неурядових організацій та усі охочі.

Участь у події безоплатна за умови реєстрації тут: https://cutt.ly/DA5Z5Ye

Ця подія є частиною проєкту Growing Active Citizens Hubs, що впроваджується Progress Foundation (Romania) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of the German Marshall Fund of the United States у Вірменії, Молдові, Румунії та Україні за допомогою регіональних партнерів: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Луганська ОУНБ та ЦБС для дорослих м.Львова (Україна), Lori Regional Library, Armenia; “Dimitrie Cantemir” Public Library from Ungheni, “IPS Antonie Plamadeala” Public Library from Hincesti & Library Association from Republic of Moldova; “G.T. Kirileanu” Neamt County Library & “Antim Ivireanul” Valcea County Library from Romania.