Events Calendar

Cвітове кафе з обміну досвідом «Бібліотечні послуги для ув’язнених», 22 лютого 2022 р.
Tuesday, 22.02.2022, 11:00 - 12:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь Cвітовому кафе з обміну досвідом «Бібліотечні послуги для ув’язнених», що відбудеться 22 лютого 2022 р. з 11:00 до 12.30 в онлайновому режимі на платформі ZOOM.

Світове кафе організовується Progress Foundation (Румунія) та нашим партнером ‒ Асоціацією бібліотекарів Республіки Молдова (Asociatia Bibliotecarilor din Republica Moldovа).

Ви дізнаєтесь про досвід Молдови, Румунії та України, зокрема про результати проєкту Публічної бібліотеки імені Лесі Українки «Видима бібліотека» та його успішне продовження

Sharing cafe Moldova 22 02 2022

Світове кафе проходитиме англійською мовою з перекладом українською від Крістіни Галустової, бібліотекарки Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Запрошуються бібліотекарі та представники громадських і неурядових організацій.

Участь у події безоплатна за умови реєстрації тут.

Ця подія є частиною проєкту Growing Active Citizens Hubs, що впроваджується Progress Foundation (Romania) за фінансової підтримки Європейського Союзу та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a project of the German Marshall Fund of the United States у Вірменії, Молдові, Румунії та Україні за допомогою регіональних партнерів: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Луганська ОУНБ та ЦБС для дорослих м.Львова (Україна), Lori Regional Library, Armenia; “Dimitrie Cantemir” Public Library from Ungheni, “IPS Antonie Plamadeala” Public Library from Hincesti & Library Association from Republic of Moldova; “G.T. Kirileanu” Neamt County Library & “Antim Ivireanul” Valcea County Library from Romania.