Events Calendar

VIІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті: європейський вектор», 1 жовтня 2021 р.
Friday, 1.10.2021

Запрошуємо до участі у VIІ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті: європейський вектор», яка відбудеться 1 жовтня 2021 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б.

Цільова аудиторія заходу:

  • студенти та аспіранти закладів вищої освіти України та інших країн різних рівнів акредитації;
  • молоді вчені, які активно займаються науковими дослідженнями з соціальних комунікацій, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, книжкової справи, архівознавства, медіазнавства, інформаційної діяльності та суміжних галузей знань.

Conf KUBG

Організатори: 

  • Київський університет імені Бориса Грінченка;
  • ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Мета конференції: обговорення результатів досліджень студентів та молодих учених з актуальних проблем соціальних комунікацій, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, видавничої справи, книжкової справи, архівознавства, інформаційної діяльності, медіа та суміжних галузей знань.

Формат проведення ‒ змішаний, для дистанційних учасників за допомогою Google Meet (необхідно мати зареєстрований акаунт у Google, електронна пошта Gmail). За умови введення посиленого карантину конференція проводитиметься у дистанційному форматі на платформі Zoom.

Секції: «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Соціальні комунікації», «Медіа, видавнича та книжкова справа».

Мови конференції: українська, іноземні мови.

Для участі в роботі VІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції потрібно надіслати до організаційного комітету до 25 вересня 2021 року такі документи:

  • реєстраційну форму учасника конференції;
  • електронний варіант тез.

Детальніше в Інформаційному листі.

Координатор конференції:

доцент кафедри бібліотекознавства та інформології Сошинська Вікторія Євгенівна:

+38067 935 29 72; v.soshynska@kubg.edu.ua