Ukrainian Library Association
Dear visitor! Welcome to ULA Website

Events Calendar

Вебінар «Як це влаштовано від ПОРТАЛу», 31.08.2021 р.
Tuesday, 31. August 2021, 14:00 - 15:00

Шановна бібліотечна спільното!

ВГО Українська бібліотечна асоціація продовжує серію зустрічей з авторами в рамках освітнього проєкту з нашим офіційним партнером ‒ Видавничо-освітнім проектом «ПОРТАЛ». Адже розвивати читацьку культуру і знаходити нові можливості взаємодії завжди краще разом.

Запрошуємо вас на онлайн-зустріч із авторкою видання «Cпільна мова. Як народжуються і живуть слова», письменницею, редакторкою, журналісткою, членкинею Українського ПЕН Анастасією Левковою, що відбудеться 31 серпня 2021 року з 14:00 до 15:00 на платформі Zoom.

Levkova Presentation

Видання входить до порталівської серії «Як це влаштовано» – це науково-популярні видання про історичні явища й епохи, написані провідними українськими авторами. Безліч цікавинок, несподіваних фактів, визначень, а також візуалізація в інфографіці, картах, ілюстраціях. Завдяки фаховому психологічному супроводу, історичним коментарям та запитанням до книжок підлітки розвивають самостійне мислення і формують творчий підхід до розв'язання завдань.

Участь у заході безоплатна за умови попередньої реєстрації.

Максимальна кількість учасників за реєстрацією – 90 осіб, тому запрошуємо до участі дійсних членів ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційних партнерів Асоціації.

Усіх інших учасників просимо долучатися до перегляду вебінару через Facebook: Українська бібліотечна асоціація | Facebook та Портал. Видавничо-освітній проект - Головна | Facebook

Захід проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) програму Zoom (завантажити https://zoom.us/download).

Зареєстровані учасники отримають покликання для участі у вебінарі 30 серпня 2021 р.

instruction

Членський квиток УБА

fakeNewsmap web 2biblioForum