Events Calendar

Вебінар «Вірусні гепатити. Як вберегтися і що робити, якщо тест на антитіла до гепатитів виявився позитивним?», 29 липня 2021 р.
Thursday, 29.07.2021, 14:00 - 15:30

ВГО Українська бібліотечна асоціація та наші офіційні партнери ‒ Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України і Благодійний фонд «Бібліотечна країна» ‒ запрошують взяти участь у другому вебінарі з циклу «Бібліотеки і здоров'я».

Цільова аудиторія вебінару: працівники та користувачі бібліотек України.

Вебінар відбудеться 29 липня 2021 р. з 14.00 до 15.30, на платформі Zoom.

Спікерка: Олена Бідованець, відділ вірусних гепатитів та опіоїдної залежності Центру громадського здоров'я МОЗ України

изображение 2021 07 19 151745

Під час вебінару ми розглянемо:

  • Які бувають гепатити і які шляхи передачі кожного з них?
  • Салони краси, татуювання, спільне споживання наркотиків, статеві зв'язки та ін. як найпоширеніші способи передачі гепатитів.
  • Гепатити В і С. Як діагностувати та який маршрут пацієнта?
  • Спростування міфів про гепатити.

Участь у вебінарі безоплатна за попередньою реєстрацією.

Вебінар проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) цю програму (завантажити https://zoom.us/download).

Максимальна кількість учасників на платформі Zoom ‒ 95 осіб. При наборі групи форма закривається. Зареєстровані учасники отримають покликання для участі у вебінарі 28 липня 2021 р.

Вебінар також транслюватиметься в мережі Facebook на сторінці https://www.facebook.com/ula.org.ua та на сторінці https://www.facebook.com/phc.org.ua

Долучайтеся!