Events Calendar

Онлайн-зустріч «Партнерство заради державної мови», 8 липня 2021 р., 10.00
Thursday, 8.07.2021, 10:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація та Національна комісія зі стандартів державної мови запрошує усіх зацікавлених керівників та працівників бібліотек стати учасником онлайн-зустрічі «Партнерство заради державної мови», що відбудеться 8 липня 2021 р. о 10.00 на платформі Zoom. Зустріч також транслюватиметься на сторінці Української бібліотечної асоціації в мережі Facebook.

На зустрічі обговорюватиметься співпраця у контексті нещодавнього підписання Меморандуму про партнерство між нашими організаціями.

793636 1 w 1200

Учасники зустрічі дізнаються про можливості створення на базі бібліотек майданчиків для іспитів на рівень володіння державною мовою в усіх регіонах України, процедуру проведення іспиту, ознайомляться з роботою іспитової системи.

Доповідачі:
Голова Комісії Орися Демська, 
Член Комісії Ілля Данилюк ‒ ознайомить із роботою іспитової системи,
Керівник апарату Комісії Катерина Журба ‒ поінформує про умови співпраці та організацію роботи бібліотек як іспитових майданчиків.

Модераторка:
Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація, директорка Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського Оксана Бруй.

Реєстрація для участі у заході тут.

Впевнені, що надання чіткого алгоритму створення іспитових аудиторій у бібліотеках істотно допоможе у розбудові інфраструктури для зручного складання загальнонаціонального іспиту на рівень володіння державною мовою, зміцнить партнерські відносини між Національною комісією зі стандартів державної мови та Українською бібліотечною асоціацією.