Events Calendar

Вебінар «Історії світу від ПОРТАЛу», 28.05.2021 р.
Friday, 28.05.2021, 13:00 - 14:30

Шановна бібліотечна спільното!

ВГО Українська бібліотечна асоціація продовжує серію зустрічей з авторами в рамках освітнього проєкту з нашим офіційним партнером ‒ Видавничо-освітнім проектом «ПОРТАЛ». Адже розвивати читацьку культуру і знаходити нові можливості взаємодії завжди краще разом.

Запрошуємо вас на онлайн-зустріч із авторкою видання «Лерато означає "любов". Історії з Африки», українською дипломаткою в Посольстві України в ПАР Оксаною Куценко, що відбудеться 28 травня 2021 року з 13:00 до 14:30 на платформі Zoom.

banner possylka ULA

Видання входить до порталівської серії «Історії світу», що допомагають проговорити з дітьми багато важливих тем: різноманіття, особливості часу й культури, пам’ять роду. Ця серія доповнює світовим контекстом серію «Історії про історію», присвячену українським теренам, і допомагає пізнати інші культури, історію та філософію далеких країн світу. Завдяки фаховому психологічному супроводу, історичним коментарям та запитанням до книжок діти мають змогу розширити свій світогляд, здійснити віртуальну захопливу мандрівку.

Участь у заході безоплатна за умови попередньої реєстрації.

Максимальна кількість учасників за реєстрацією – 90 осіб, тому запрошуємо до участі дійсних членів ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційних партнерів Асоціації.

Усіх інших учасників просимо долучатися до перегляду вебінару через Facebook: Українська бібліотечна асоціація | Facebook та Портал. Видавничо-освітній проект - Головна | Facebook

Захід проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) програму Zoom (завантажити https://zoom.us/download).

Зареєстровані учасники отримають покликання для участі у вебінарі 27 травня 2021 р.