Events Calendar

Вебінар «Уроки Чорнобиля ‒ 35 років потому», 29.04.2021 р.
Thursday, 29.04.2021, 11:00 - 12:30

Цими днями світ згадує події 26 травня 1986 року – Чорнобильської трагедії. Повсюдно в Україні проводяться заходи пам’яті та вшанування. Ми розуміємо, наскільки важливо і як непросто організувати такі заходи в бібліотеках, щоб доступно донести цю глибоку тему до читацької аудиторії.

ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційний партнер Асоціації Видавничо-освітній проект «ПОРТАЛ» запрошують бібліотекарів взяти участь у вебінарі «Уроки Чорнобиля ‒ 35 років потому», що відбудеться 29 квітня 2021 року з 11:00 до 12:30 на платформі Zoom.

Видавничо-освітній проект «ПОРТАЛ» має два тематичних видання для різних вікових категорій, що стануть вашими «провідниками» до осмислення і прийняття цього історичного досвіду, ключем до життєствердної дискусії з читачами, яку ви можете організувати самостійно або з нашою допомогою.

Portal 2

«Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи». Це подорож, кінцевим пунктом якої є усвідомлення і уособлення подій, що відбулись, і прокладання місточку від них – через сьогодення – і до майбутнього. Сторінка за сторінкою, ілюстрація за ілюстрацією автори Катерина Міхаліцина та Станіслав Дворницький та ілюстраторки Женя Полосіна та Аня Іваненко ведуть читача захоплюючою, різноплановою і багаторівневою стежкою.

Portal 3

«Квіти біля четвертого». Авторка Катерина Міхаліцина, майстерно побудувавши зворушливу історію, виводить читача до розуміння: усе, що  пережито попередніми поколіннями, важливо знати і пам'ятати. Адже саме їхня історія виборола нам право жити зараз власним щасливим життям. Із пам’яттю про хороше, тепле і світле. Книжка для дітей віком 7-11 років дасть зрозуміти маленькому читачеві, що відчувають люди, життєва ситуація яких змусила покинути все і переїхати жити в інше місто, область, а, може, навіть країну.

До участі у вебінарі запрошені автори видань, присвячених тематиці, а також представники освітнього напрямку видавничо-освітнього проекту "Портал". Експерти розкажуть про додаткові інструменти та можливості взаємодії, які можна використовувати у роботі з читачами:

  • інтерактивні ігрові картки;
  • історичні бекграунди;
  • психологічний супровід та запитання до дискусії з аудиторією;
  • плани тематичних занять з дітьми 7-12 років.

Участь у заході безоплатна за умови попередньої реєстрації.

Максимальна кількість учасників за реєстрацією – 90 осіб, тому запрошуємо до участі дійсних членів ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційних партнерів Асоціації.

Усіх інших учасників просимо долучатися до перегляду вебінару через Facebook: Українська бібліотечна асоціація | Facebook та Портал. Видавничо-освітній проект - Головна | Facebook

Захід проводитиметься на платформі Zoom. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер/ смартфон/ планшет) програму Zoom (завантажити https://zoom.us/download).

Зареєстровані учасники отримають покликання для участі у вебінарі 28 квітня 2021 року.