Events Calendar

Кафе для зустрічей і спільної роботи «Давайте працювати разом», 22 січня 2021 р.
Friday, 22.01.2021, 10:30 - 12:00

ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у Кафе для зустрічей і спільної роботи «Давайте працювати разом», що відбудеться 22 січня 2021 р. о 10.30 в онлайновому режимі.


Кафе для зустрічей організовується Progress Foundation (Румунія). Запрошуємо бібліотекарів та представників громадських і неурядових організацій із Центральної та Східної Європи, Чорноморського, Кавказького та Каспійського регіонів.

Якщо ви намагалися змінити світ на краще, то знаєте, що це непросте завдання – потрібен час, знання та багато друзів, щоб започаткувати зміни навіть у найменших громадах.

Пропонуємо об’єднати зусилля та разом працювати задля змін! Давайте зустрінемось, привітаємось, познайомимось та з’ясуємо, як ми можемо підтримувати одне одного у розвитку наших спільнот.

Кафе для зустрічей проходитиме англійською мовою. Цей 90-хвилинний сеанс «швидких побачень» буде організований на платформі ZOOM і надасть можливість учасникам з певними інтересами створити перший контакт, який буде розвинутий у майбутніх спільних проєктах.

Участь у події безоплатна за умови реєстрації тут.

OL 22 01 2021

Ця подія є частиною проєкту Occupy Library Innovators Hub, що впроваджується Progress Foundation (Romania), у партнерстві з Центром культурного менеджменту (Україна), ВГО Українська бібліотечна асоціація (Україна), EduAct (Greece), Library Association of Moldova (Moldova), National Library of Moldova (Moldova), Ashoka România (Romania) and National Library of Romania (Romania) в межах «Black Sea NGO Forum Sub-granting Scheme For Activities That Support The Development Of CSO Regional Networks», проєкту «Building CSO Capacity for Regional Cooperation within the Black Sea Region» від Romanian NGDO Platform – FOND за фінансової підтримки Європейського Союзу.