Українська бібліотечна асоціація

Луцька Центральна бібліотека для дітей: школа «Волонтерський квартал»

LutskУ Луцьку при центральній бібліотеці для дітей за підтримки програми «Бібліоміст» було відкрито школу «Волонтерський квартал». Заняття проводяться для різних категорій молодих людей, від учнів шкіл до студентів Волинської духовної семінарії. Відвідувачі школи відкрили для себе не тільки нові можливості волонтерства, а й бібліотеку як інформаційно-культурний заклад.

Випускники школи провели в бібліотеці декілька загальноміських благодійних заходів та акцій, у тому числі «Ніч у бібліотеці», заняття в рамках проекту «Від Миколая до Василя» волонтерів організації «Пласт», майстер-клас майстрині Олесі Задонцевої з бісероплетіння для дітей-сиріт з багатодітних сімей «Різдвяне сяйво бісеру» тощо. Відвідувачі школи-студентки коледжу рекреаційних технологій та права Тетяна Кукай та Ірина Захарчук стали в своєму навчальному закладі організаторами благодійної акції до свята Святого Миколая «Миколай про тебе не забуде» та взяли участь у міському параді волонтерів-помічників Святого Миколая.

Ознайомившись із інформацією про школу волонтерів на сайті Луцької ЦБС, до неї звернулось керівництво новоствореної в місті клініки з проханням допомоги у проведенні профілактичної акції про здоровий спосіб життя. У грудні 2011 р. у Центральній бібліотеці для дітей розпочались заняття з дітьми з неблагополучних сімей, які власноруч створювали різдвяні подарунки для дітей-сиріт та інвалідів. Очолили цю діяльність представники Волинської скаутської організації «Пласт», а долучились до неї випускники школи «Волонтерський квартал» та колишня читачка бібліотеки Олена Семенюк.


Житомирська область

Житомирська область

105 - активних комп'ютерів 33 - бібліотек переможниць

Детальніше...