Українська бібліотечна асоціація

9 квітня 2012 року на базі бібліотеки-філії № 3 у Крюківському районі м. Кременчука (Полтавська область) відкрили перший у місті соціальний інтернет-офіс. Організаторами цієї сучасної послуги стали виконком Крюківської районної ради, територіальний центр району (надання соціальних послу) та  бібліотека — філія № 3 Кременчуцької центральної міської бібліотеки ім. Горького, переможця програми «Бібліоміст».

Користуватися послугами інтернет-офісу тепер можуть понад 10 тисяч пенсіонерів 13-го мікрорайону. За словами заступника голови районної ради Олександра Поліщука, відтепер люди похилого віку зможуть звернутися за безкоштовними консультаціями до спеціалістів управління праці та соціального захисту населення, управління пенсійного фонду та управління юстиції. Фахівці прийматимуть відео-дзвінки щосереди з 10:00 до 11:00 у територіальному центрі Крюківського району.

Після офіційного відкриття інтернет-офісу кожен пенсіонер мав можливість поставити фахівцям запитання. Здебільшого вони стосувалися нарахування субсидій, а також санаторно-курортного оздоровлення інвалідів, пільг для «чорнобильців», видачі безкоштовних тюнерів для громадян пільгових категорій тощо.  

За повідомленнями прес-служби Крюківської райради, пенсіонерам новий інтернет-офіс сподобався. Усі зійшлися на тому, що сучасна послуга, у першу чергу, дає можливість поспілкуватися з кількома спеціалістами одночасно, а також економить час та кошти на проїзд і загалом є цікавою та новою.

За матеріалами інтернет-видання «Полтавщина»

Харківська область

Харківська область

190 - активних комп'ютерів 60 - бібліотек переможниць

Детальніше...