Українська бібліотечна асоціація

Волинська обласна бібліотека для юнацтва знає, що однією з причин високої смертності онкохворих дітей в Україні є відсутність відповідної реабілітації. 70% таких дітей мають шанс на одужання. І багато хто з них одужує завдяки небайдужим людям, яких організувала на допомогу бібліотека.

Працівники Волинської обласної бібліотеки для юнацтва не вперше впроваджують ініціативи на підтримку хворих та дітей-сиріт. «Творчість заради життя» – так називається черговий благодійний проект, організований бібліотекою у співпраці з відділом організації благодійності та соцслужіння Волинської єпархії УПЦ КП та за особистого благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ КП  митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Мета акції – збір коштів на потреби діток онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої лікарні та надання психологічної підтримки хворим.

До впровадження кампанії бібліотекарі залучили молодь через соціальні мережі. На звернення відгукнулися молоді активісти, які своєю творчістю хочуть допомагати тим, хто опинився на межі життя та смерті. На головній площі міста було проведено виставку-продаж робіт молодих фотографів, представлено вокальні номери учасників клубу сімейного дозвілля «Креативний простір» та музичних шкіл № 1 та № 3, демонструвалися відеокліпи та сюжети про хворих дітей. Перехожі зупинялися, слухали та давали свою фінансову підтримку на ці потреби. Про акцію з соціальних мереж дізналися також студенти Луцького Національного технічного університету та, відвідавши бібліотеку, стали її волонтерами.

На 8 жовтня було зібрано 1028 грн. З них 820 грн. було витрачено на придбання електронних медичних ваг для немовлят онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої лікарні. Адже досить часто дозування ліків залежить від ваги дитини, а старе обладнання працює уже зі значними неточностями. Решту коштів, зібраних завдяки бібліотечній ініціативі, було передано на лікування 9-річної дівчинки Вікторії. 

Чернігівська область

Чернігівська область

105 - активних комп'ютерів 30 - бібліотек переможниць

Детальніше...