Українська бібліотечна асоціація

Нерідко молодим батькам ледь не від дня народження дитини потрібно ходити до дитячого садочка та домовлятись, аби їхню дитину зарахували до закладу. Комусь щастить одразу, а іншим доводиться чекати. Відтепер батьки мають можливість влаштовувати своїх дітей до дошкільних закладів через інтернет в бібліотеках. Цією послугою вже скористались молоді матері – користувачки Дрогобицької центральної районної бібліотеки. «Коли в батьків немає можливості самостійно внести дані дитини через відсутність інтернету вдома чи людина не впевнена, що сама впорається, - на допомогу приходять працівники нашого інтернет-центру. Ольга Процак та Ірина Когут стали першими, хто успішно зареєстрував своїх дітей до дитсадка», - розповідає Наталія Ничик, бібліотекар читального залу книгозбірні.

До публічно-шкільної бібліотеки-філії с. Зірне Березнівського району, що на Рівненщині, за допомогою з реєстрацією дітей до садочка протягом останнього місяця звернулося шість молодих батьків. Валентина Саванчук, бібліотекар сільської книгозбірні, розповідає: «Ми допомагаємо батькам подавати заявку через ресурс електронної реєстрації до ДНЗ. Лише сьогодні до нас звернулися двоє». Серед них і пані Марія Давидюк, що прийшла до бібліотеки, аби допомогли зареєструвати до місцевого садочка «Барвінок» її онуку. «Я спочатку звернулася до дитячого закладу, але там відповіли, що реєструють лише через інтернет, тому й вирушила до бібліотеки. Процедура реєєстрації не дуже складна, та й бібліотекарі завжди допожуть», - розповідає пані Марія.
На новому порталі можна також проглянути інформацію про дитячий садок, залишити чи прочитати відгук про установу, або оцінити її за п’ятибальною шкалою, як це зображено на фото нижче.
Нова послуга набирає обертів серед бібліотек України, що мобілізуються на допомогу своїм користувачам. Але не всі користувачі бібліотек обізнані про це, адже ресурс досить новий. Як саме Ваша бібліотека може долучитися до впровадження та просування проекту? Розмістіть оголошення на сайтах міста, розвісьте об’яви у громадських місцях. Розповідайте про нову послугу на зібраннях та обговореннях в бібліотеці. Отримати детальну інструкцію, як користуватися електронним порталом реєстрації до ДНЗ можна тут: http://bit.ly/1heHgCg.

Закарпатська область

Закарпатська область

60 - активних комп'ютерів 21 - бібліотек переможниць

Детальніше...