Українська бібліотечна асоціація

Луб’янська бібліотека-філія Бородянської ЦБС:
створення ляльок за ескізами з інтернету 

KyivКористувач бібліотеки с. Луб’янка Бородянського району Оксана Новиченко завжди цікавилася декоративно-прикладним мистецтвом. Коли у бібліотеці з’явився інтернет, вона змогла суттєво розширити свої знання, почала спілкуватись з однодумцями з інших міст та країн, дізналась про нові техніки.

Після освоєння мистецтва декупажу дівчина знайшла в інтернеті інформацію про техніку виготовлення всесвітньовідомих ляльок «Тільда». Це настільки захопило Оксану, що вона почала вивчати історію виникнення бренду, техніку пошиття іграшки, а також шукати можливість замовлення через інтернет викрійок та спеціальних матеріалів для пошиття ляльки «Ці іграшки є елементами інтер'єру та чудовими подарунками рідним та друзям, а часто стають справжніми оберегами домівки», - зазначає Оксана.

З часом захоплення переросло в професійне міні-виробництво. «Лялька «Тільда» для мене стала не лише модним хобі, яке підкорило більшість сучасних жінок, але й способом додаткового заробітку», - говорить Оксана. «Навчившись з часом досить непогано, на думку друзів та родичів, виготовляти ляльки «Тільда», я знайшла – знову ж таки через мережу інтернет – своїх майбутніх покупців, які, як і я,  в захопленні від цієї скандинавської іграшки», - зазначила майстриня. 

Чернівецька область

Чернівецька область

105 - активних комп'ютерів 34 - бібліотек переможниць

Детальніше...