Українська бібліотечна асоціація

TernopilВ час інтернет-технологій велика популярність онлайн-магазинів вже давно стала незаперечним фактом. Інтернет-торгівля розвивається високими темпами, і деякі підприємці вже стали «інтернет-першопрохідцями», започаткувавши свої власні онлайн-магазин «з нуля». Перевагами такої торгівлі скористалася й користувачка Бучацької центральної бібліотеки, приватний підприємець пані Надія Кущак.

«Я вже декілька років є власницею невеликого магазину дитячого одягу, – розповідає пані Надія. Та останнім часом торгівля йде не так успішно, як би цього хотілося. Якось я у черговий раз «забігла» до бібліотеки, яка знаходиться поруч і, беручи книгу, поділилася із знайомою бібліотекаркою тривогами щодо подальшої долі свого бізнесу. Мені порадили звернутися до послуг інтернету. Разом з бібліотекарями ми переглянули чимало різних сайтів і я зупинила свій вибір на  одному з найбільших українських інтернет-аукціонів.

Надія зареєструвалася на цьому сайті і тепер здійснює на ньому реалізацію дитячого одягу за допомогою аукціонних торгів або фіксованих цін. Її бізнес значно пожвавився, адже вона отримала можливість продавати свій товар не тільки у магазині  райцентру, а й вийти на споживача цілої України.

Можливість використовувати сучасні технології дала новий поштовх розвитку підприємницької діяльності пані Кущак. Відтепер магазин пані Надії надає можливість її потенційним покупцям здійснювати покупки в зручний час та в зручному місці, скрізь, де є інтернет: на роботі та вдома, а перевіряти стан свого бізнесу – в місцевій бібліотеці.

 «Мені пощастило ще й тому, - каже пані Надія, –  що бібліотека знаходиться поруч з моїм звичайним магазином. Тепер я використовую кожну вільну хвилину, щоб скористатися послугами безкоштовного бібліотечного інтернету і зайти до свого, вже віртуального магазину. В інтернеті шукаю і інші цікаві варіанти реалізації свого товару. З упевненістю можу сказати, що мій бізнес значно пожвавився. Дякую дівчатам з бібліотеки, що вчасно підказали мені ідею з онлайн-торгівлею».

Кожен підприємець відтепер може сміливо звертатися до бібліотеки аби отримати допомогу в організації свого онлайн-бізнесу.

Вінницька область

Вінницька область

195 - активних комп'ютерів 63 - бібліотек переможниць

Детальніше...