Українська бібліотечна асоціація

Хотинська центральна районна бібліотека: інтернет для лицарів

KhotynНа початку травня 2011 р. Хотинську центральну районну бібліотеку заповнили незвичайні відвідувачі: ганзейські купці перевіряли електронну пошту, французький ремісник ХVI сторіччя з цифрової камери пересилав фото у свою онлайн-галерею, білоруська княжна дописувала у власний блоґ з нетбука, а ландскнехт з Росії змальовував у веб-камеру звитяги у складі своєї «п’ятірки».

Усі ці мальовничі персонажі завітали на Другий міжнародний чемпіонату з історичного середньовічного бою «Битва націй», що проходив з 30 квітня по 3 травня під стінами Хотинської фортеці. До міста з’їхалися численні учасники, вболівальники, журналісти та блоґери з України, Росії, Білорусі, Польщі, Німеччини, Італії та Канади. Незважаючи на вихідні, бібліотекарі відчинили двері закладу і надавали усім охочим безкоштовний доступ до комп’ютерів з веб-камерами та кардрідерами й Інтернетом. Відповідно, до бібліотеки завітали чимало людей, які бажали поділитися зі своїми рідними та друзями захоплюючими розповідями, фотографіями та відео.

Давно пройшли бої, гості міста роз’їхалися—але тепер кожен з них знає, що в Хотині варто завітати до гостинної бібліотеки.

Запорізька область

Запорізька область

60 - активних комп'ютерів 25 - бібліотек переможниць

Детальніше...