Українська бібліотечна асоціація

Ivano-FrankivskВ серпні 2013 р. Городенківський районний відділ освіти Івано-Франківської області прийняв рішення про те, що ЗОШ  I-II ступенів сіл Воронів та Підвербівці розформовують. Батьки та учні цих шкіл опинились у складній ситуації. Зі свого боку районний відділ освіти запропонував, щоб учні перейшли на навчання в школи сусідніх сіл, а саме: Раківця, Чортівця чи Незвиська. Це питання було винесено на засідання районного відділу освіти.  В свою чергу районний відділ освіти провів опитування серед батьків учнів, яку школу для своїх дітей вони би хотіли обрати.

Практично всі батьки висловили свою думку на користь Незвиської ЗОШ I - III ступенів. Спрацював один вагомий аргумент – саме в цій школі знаходиться сільська бібліотека.  Завідувачка Незвиської бібліотеки вже неодноразово відвідувала села Воронів і Підвербівці та долучала старшокласників до активної участі в бібліотечних проектах, зокрема «Активний туризм як інноваційна діяльність бібліотеки».

Тож у вересні 2013 року Незвиська ЗОШ І-ІІІ ст. поповнилась новими учнями (31 чол.) Воронівської та Підвербецької шкіл. А місцева бібліотека-філія отримала нових постійних користувачів, ставши інформаційним, освітнім та громадським осередком для мешканців трьох навколишніх сіл.

Закарпатська область

Закарпатська область

60 - активних комп'ютерів 21 - бібліотек переможниць

Детальніше...