Українська бібліотечна асоціація

Шановні колеги! Кожна бібліотека, працівники якої націлені на задоволенням потреб своєї громади, неодмінно пропонує широкий спектр послуг, корисних для відвідувачів. Проте не завжди потенційні користувачі поінформовані про усі можливості та потенціал вашого закладу. Заохочуємо вас провести презентації тих послуг, які тепер може надавати ваша сучасна бібліотека.

Презентації особливо потрібні у селах та малих містах і селищах, оскільки вони найменш охоплені інформаційною кампанією. Для презентацій нових можливостей Вашої бібліотеки Ви можете використати загальні збори громади:

• свята та масові заходи Вашої громади (травневі свята, день Перемоги, день села/міста, тощо);

• весняні толоки, збори села/міста;

• бібліотека може ініціювати спеціальні заходи – презентації нових можливостей, які з'явилися в бібліотеці.

Запросіть мешканців села, міста чи селища, особливо дорослих, до бібліотеки, наочно продемонструйте нові бібліотечні послуги з використанням інтернету та поясніть, як сучасна бібліотека може допомогти з вирішенням різних життєвих питань окремим особам і цілій громаді. Наприклад, запропонуйте зареєструвати скриньку електронної пошти, обліковий запис у соціальній мережі, скористатися електронними картами Google для визначення маршруту літньої відпустки, обрати найзручніший тип транспортування та готель, відшукати ціни на пральні машинки в онлайн-магазинах і вартість доставки у ваш населений пункт. Залучіть до цих подій тих, хто вже користується перевагами Вашої сучасної бібліотеки: постійних користувачів, активістів, партнерів, спонсорів, владу. Поради з організації презентацій можна завантажити нижче.

Презентація послуг бібліотеки

Івано-Франківська область

Івано-Франківська область

97 - активних комп'ютерів 34 - бібліотек переможниць

Детальніше...