Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 10 бібліотечних систем:

Zhytomyrska obl

Овруцький район
м. Коростень
Малинський район
Попільнянський район
м. Новоград-Волинський
м. Бердичів
Олевський район
Житомирський район
Романівський район
Народицький район

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

 

Коростенська центральна міська бібліотека:
Курси для персіонерів відкривають їм новий світ можливостей


Zhytomyr KorostenУ 2012 році Уряд України поновив процес виплати заборгованих заощаджень Ощадбанку. Однак, процедура отримання заощаджень для більшості громадян, серед яких переважають пенсіонери, виявилась занадто обтяжливою через великі черги. Тим часом, 10 пенсіонерів міста Коростень записалися на курси і успішно опанували комп’ютер. Це дозволило їм самостійно зареєструватися на  сайті Ощадбанку і контролювати процес виплати своїх заощаджень.

Курси у Коростенській центральній міській бібліотеці ім. М. Островського на волонтерських засадах проводила методист цієї бібліотеки Марина Тарасюк. Навчання дозволило пенсіонерам відкрити для себе світ комп’ютерних технологій.

«Завдяки навчанню в групі я змогла самостійно зареєструватися на сайті ощадбанку, це виявилося дуже просто і зайняло мало часу, - розповідає пенсіонер Світлана Штанько. - Вмію знаходити корисну для себе інформацію в мережі інтернет. А після того, як я отримала виплату, моїм прикладом скористались знайомі пенсіонери, які також прийшли до бібліотеки».

Економіст Ганна Давид, яка працює у сфері лісомисливського господарства, навчилася поповнювати телефонний рахунок і здійснювати комунальні розрахунки через інтернет–портал одного з банків. «Тепер я економлю багато часу, бо не вистоюю черги в банках,» - радіє жінка.

Домогосподарка Віра Кириллова завела електронну пошту, зареєструвалася в «Однокласниках» і спілкується з друзями та знайомими через «Скайп». Це подарувало користувачці бібліотеки чимало задоволення: «Здається, що світ розширив свої межі переді мною – стільки можливостей, стільки знайомств!»

Попередня історія успіху з Житомирщини

Ще одна історія успіху з Житомирщини

Назад до мапи областей

Кіровоградська область

Кіровоградська область

116 - активних комп'ютерів 41 - бібліотек-переможниць

Детальніше...