Українська бібліотечна асоціація

Переможцями Конкурсу організації нових бібліотечних послуг стали 8 бібліотечних систем:

Zakarpatska obl

Виноградівський район
Рахівський район
Перечинський район
Іршавський район
Ужгородський район
Великоберезнянський район
Свалявський район
м. Ужгород

 Список та контактні дані усіх бібліотек області, які отримали комп'ютерне обладнання у рамках програми «Бібліоміст» та надають вільний доступ до інтернету:

електронна таблиця

версія для друку

 

Порошківська сільська бібліотека: до бібліотеки, щоб побачити чоловіка і батька

Zakarpattia PoroshkovoПорошково – велике село, віддалене на 40 кілометрів від обласного центру. Роботу в селі знайти дуже важко, багато людей змушені виїжджати за межі області та України. Серед тих, які знаходяться далеко від домівки, є такі, що служать в армії, багато з них по контракту.

До Порошківської сільської бібліотеки прийшла молода мама Жданюк Тетяна, за фахом вчитель англійської мови.  Її чоловік Віталій вже півроку знаходиться на службі в армії на контрактній основі – пілотом вертольоту українського загону у складі військ ООН в Ліберії (Африка).

Вони обоє мали можливість по Скайпу побачити один одного, і їхній радості не було меж. Першим запитанням Віталія було: «Як наші діти? Як би хотілось їх побачити!». Тетяна відповіла чоловіку, що у них все гаразд, щоб не переживав, і пообіцяла привести донечку. Наступного дня Тетяна привела маленьку донечку побачитись і поговорити з татом. Завдяки новітнім технологіям у бібліотеці відстань між членами родини зменшилася.

Попередня історія успіху з Закарпаття

Ще одна історія успіху з Закарпаття

Назад до мапи областей

Івано-Франківська область

Івано-Франківська область

97 - активних комп'ютерів 34 - бібліотек переможниць

Детальніше...